Kaip galiu padėti?

Prisijunkite prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ skirdami savo laiką, dėmesį ir žinias tiems, kuriems šiuo metu reikia mūsų visų pagalbos. Kampanijos partneriai siūlo tapti savanoriais vaikų dienos centruose, emocinės pagalbos linijose, pagalbos stokojantiems projektuose ir kitose veiklose, kurios kuria saugią Lietuvą. Prisijunkite prie jų ir dalinkitės savo įspūdžiais ir idėjomis www.facebook/uzsaugialietuva ir naudodami #UžSaugiąLietuvą.

 • Aukok laiką

  Aukok laiką

  Aukoklaika.lt jungia ieškančius pagalbos įvairiems darbams atlikti ir galinčius tokią pagalbą suteikti. Tai galimybė paprastai ir betarpiškai dovanoti savo laiką ir gebėjimus tiems, kuriems to labiausiai reikia. Projektas įgyvendinamas su savanorių tinklo visoje Lietuvoje pagalba. 

 • Vaiko labui

  Vaiko labui

  Nevyriausybinė organizacija, padedanti vaikams iš(si)ugdyti socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, siekiant vaikų psichikos sveikatos ir emocinės gerovės. Padedame pedagogams, dirbantiems su ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikais įgyti žinių, reikiamų atpažinti ir įveikti  smurtą ir patyčias mokyklose.

 • Savanorių ieškančios organizacijos

  Savanorių ieškančios organizacijos

  Ši svetainė skirta visiems geros valios žmonėms, kurie nori ir gali dalį laiko, energijos, žinių, gabumų skirti visuomeniniams tikslams, o taip pat organizacijoms, kurios norėtų pasikviesti savanorius pagalbininkus.
   

 • Projektas „Aš už Lietuvą!“

  Projektas „Aš už Lietuvą!“

  Kviečia padovanoti gerą darbą gegužės 27-ąją ir taip prisidėti prie pilietiškesnės Lietuvos kūrimo. Ši iniciatyva vienija nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, savivaldybes, socialiai atsakingą verslą ir savanorius. Projekto tikslas – sukurti tokią aplinką, kurioje naujos idėjos rastų palaikymą, o žmonės savo pilietiškumą galėtų išreikšti konkrečiais darbais.

 • Vilties centras

  Vilties centras

  Centro veikla nukreipta į pagalbos teikimą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Mūsų tikslas – padėti vargingomis sąlygomis gyvenantiems, sunkiose krizinėse situacijose atsidūrusiems žmonėms suteikiant jiems materialinę bei psichologinę pagalbą.

 • Projektas „Kam to reikia?!“

  Projektas „Kam to reikia?!“

  Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“ yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose.

 • Savanorystė emocinės paramos linijose

  Savanorystė emocinės paramos linijose

  Emocinės paramos telefonu ir internetu tarnybos kviečia savanoriauti tuos, kurie turi noro ir entuziazmo padėti kitiems, nori ne tik padėti, bet ir patys tobulėti – išmokti naudingų konsultavimo įgūdžių, jau yra sulaukę 18 m. amžiaus. Susidomėjote? Ateikite į informacinius susitikimus ir sužinokite daugiau!

 • Paramos vaikams centras

  Paramos vaikams centras

  Tai nevyriausybinė organizacija kurios misija yra užtikrinti vaikų psichinę gerovę, teikiant profesionalią efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms. Centras teikia pagalbą vaikams turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, išyvenantiems psichologines krizes; veikia kaip metodinis centras, specialistų ir savanorių prevenciniam darbui su vaikais, jaunimu ir šeimomis; teikia psichologines paslaugas.

 • Savanoriauk Lietuvoje

  Savanoriauk Lietuvoje

  Savanorystė – įvairaus amžiaus žmonių, kure laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunamas piniginis atlygis. Savanoriška veikla gali būti nedidelė, pavyzdžiui, pagalba vienos dienos trukmės renginyje, arba didesnės apimties, kai tam skiriama keletas valandų savo laisvalaikio kas savaitę ar net kasdien.

 • Aukok daiktus

  Aukok daiktus

  Aukokdaiktus.lt - visiems Lietuvos žmonėms atviras tinklas, kuris jungia galinčius suteikti paramą daiktais ir tuos, kuriems ji reikalinga. Projektas įgyvendinamas su savanorių tinklo visoje Lietuvoje pagalba. Į internetinę sistemą yra registruojami daiktų poreikiai, o po to žmonės pagal savo galimybes gali atrasti, kam ir kuo gali padėti.

 • Vaikų svajonės

  Vaikų svajonės

  Padėk socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams.Projekto "Vaikų svajonės" metu renkame vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame jas projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti.

 • Maltos ordino pagalbos tarnyba

  Maltos ordino pagalbos tarnyba

  Maltos ordino pagalbos tarnyba – viena didžiausių savanoriškų socialinės pagalbos organizacijų Lietuvoje, veikianti 28 – iuose Lietuvos miestuose, turinti platų pagalbos projektų tinklą ir ilgametę darbo su savanoriais patirtį. Daugiau kaip 1000 maltiečių savanorių dirba 35 – iuose Lietuvos miestuose socialinės pagalbos projektuose seneliams, vaikams ir neįgaliesiems.

   

 • 100 šypsenų daugiau

  100 šypsenų daugiau

  Dėmesys – vienas didžiausių vienišų ir vargingai gyvenančių senolių norų. Tai jiems yra neįkainojama dovana, kurią mes galime dovanoti nemokamai. Parašykite palinkėjimą, nuoširdų laišką ar tiesiog pasidalinkite gražiomis mintimis, o mes užtikriname, kad visa tai pateks į vienišų senolių rankas. Gražūs žodžiai užpildo širdis džiaugsmu.

 • VŠĮ Kerol

  VŠĮ Kerol

  Vienija kilnius žmones, kurie siekia prisidėti prie socialiai atsakingos visuomenės plėtros. Kaune veikianti ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas vadovaujantis dvasiniais ir doroviniais principais dalyvauti visuomeninėje veikloje, savo darbais rodyti gerą pavyzdį visuomenės ugdyme.