Izraelio ambasada tęsia gerus darbus kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“

Sukurta : 2017-06-12 15:59:21
Izraelio ambasada tęsia gerus darbus kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“

Prie Prezidentės inicijuotos socialinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dar pernai prisijungusi Izraelio ambasada bendradarbiavimą aktyviai tęsia ir toliau.

Atsiliepdama į akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ kvietimą, ambasada jau antrą kartą į vienos dienos stovyklą Vilniuje pakvietė per pusantro šimto vaikų iš visoje šalyje veikiančių organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų vaikų dienos centrų. Daliai vaikų tokia išvyka į Lietuvos sostinę – pirmoji.

Išvykoje vaikai pramogas pradėjo apsilankymu kino teatre, vėliau vaišinosi picomis ir dalyvavo ekskursijoje Prezidentūroje esančiame Valstybės pažinimo centre. Čia vaikai turėjo galimybę apžiūrėti muziejų, spręsti jiems paruoštas užduotis ir dalyvauti diskusijoje. Likusį laisvą laiką vaikai praleido vilniečių pamėgtoje, prie Baltojo tilto įsikūrusioje aktyvaus poilsio zonoje  mėgavosi ledais.

Pasak nepaprastojo ir įgaliotojo Izraelio valstybės ambasadoriaus Lietuvoje Amiro Maimono, tęstinis darbas su vaikais ambasadai labai svarbus dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ambasada jau ne kartą yra pabrėžusi, kad vadovaujasi pamatinėmis žydų tradicijai būdingomis vertybėmis: tai būtinybe rūpintis savo bendruomene arba tais, kurie yra šalia, ir vertybe duoti, kuri yra daug svarbesnė nei imti.

Vos daugiau nei per vienerius metus ambasada, bendradarbiaudama su organizacija „Gelbėkit vaikus“, yra įgyvendinusi jau ne vieną renginį, skirtą socialinėje atskirtyje gyvenantiems vaikams. Minint šalies Nepriklausomybės dieną, ambasados darbuotojai lankėsi vaikų dienos centruose ir dovanojo jiems būtinų daiktų, kartu su Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos moksleiviais rinko ir vaikų dienos centrams dovanojo knygų, o vasaros pabaigoje pakvietė vaikus į dienos stovyklą Dubingių žirgyne, kur su vaikais susitiko ir šalies Prezidentė.

Antrą kartą vykstanti kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iniciatyva „Padovanok vaikui vasarą“ kviečia įvairiais būdais prisidėti prie turiningo sunkumus patiriančių vaikų vasaros laisvalaikio, stiprinti vaikų socialinius įgūdžius ir sudaryti sąlygas dalyvauti vasaros stovyklose. Dienos išvykas ir ekskursijas vaikams dovanoti gali kiekvienas neabejingas žmogus, įmonė, įstaiga ar bendruomenė aukojimo portale aukok.lt. Kviečiame geraisiais pavyzdžiais dalintis socialiniame tinkle „Facebook“ naudojant grotažymę #PadovanokVaikuiVasarą.

Nuotraukos