Kampanijos ambasadoriai įsipareigoja keisti Lietuvą

Sukurta : 2016-04-18 09:05:53
Kampanijos ambasadoriai įsipareigoja keisti Lietuvą

Į Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą prisidėti sprendžiant skaudžiausias socialines problemas atsiliepė aktyvūs ir žinomi Lietuvos žmonės: muzikantai Andrius Mamontovas ir Marijonas Mikutavičius, žurnalistai ir laidų vedėjai Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Rūta Mikelkevičiūtė, Mindaugas Stasiulis-Saulėnas, dvasininkai Julius Sasnauskas ir Kęstutis Dvareckas, atlikėjas ir socialinių projektų dalyvis Gabrielius Liaudanskas-Svaras, dailininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Jie tapo pirmaisiais nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais, įsipareigojusiais savo darbais ir veikla prisidėti keičiant Lietuvą.

Kiekvieno ambasadoriaus pasirinkta veiklos sritis atspindi jų visuomeninę veiklą ir asmenines patirtis. Andrius Mamontovas kampanijoje „Už saugią Lietuvą“ tęs savižudybių prevencijos iniciatyvą, kurią vykdo jau penkerius metus. Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir kunigas Kęstutis Dvareckas teiks pagalbą priklausomybių aukoms, o Lietuvą be vaikų namų imasi kurti televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė kartu su broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Alytaus vaikų namuose užaugę broliai šiandien yra sėkmingi menininkai ir aktyvūs socialinių projektų dalyviai.

Pranciškonas kun. Julius Sasnauskas, žurnalistai Andrius Tapinas, Mindaugas Stasiulis-Saulėnas, „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, žurnalistė Edita Mildažytė, Marijonas Mikutavičius į kampaniją įsijungia pasirengę laužyti mąstymo stereotipus ir griauti abejingumo sienas, savo asmeniniu pavyzdžiu ir socialine veikla rodydami, kad Lietuvą gali pakeisti dėmesys, rūpestis ir aktyvumas.

Kiekvieną mėnesį ambasadoriai kartu su kampanijos partneriais atrinks veiksmingiausias bendruomenines, asmenines ar socialiai atsakingo verslo iniciatyvas, kurių patirtį verta skleisti visai Lietuvai. Ne vienerius metus sėkmingai veikdami savižudybių ir alkoholio prevencijos srityse, atvirai kalbėdami prieš smurtą ir patyčias, keldami valdiškuose globos namuose augančių vaikų problemas, nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai yra pasirengę dalytis savo patirtimi ir žiniomis su visais, kuriems rūpi savo darbais keisti Lietuvą.