Kampanijos partneriai Izraelio ambasada toliau kuria neišblėstamus įspūdžius Lietuvos vaikams

Sukurta : 2017-12-07 15:21:00
Kampanijos partneriai Izraelio ambasada toliau kuria neišblėstamus įspūdžius Lietuvos vaikams

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą” pirmoji iš užsienio atstovybių šalyje palaikiusi Izraelio ambasada tęsia bendradarbiavimą ir dovanoja išskirtines akimirkas Lietuvos vaikams.

Jau trečią kartą Izraelio ambasada pakvietė per pusantro šimto vaikų iš septynių visoje šalyje veikiančių organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų vaikų dienos centrų ir Antazavės vaikų globos namų į dienos išvyką. Pramogų ir džiaugsmingų akimirkų kupina diena vyko Kalėdoms papuoštoje Lietuvos sostinėje. Nemaža dalis vaikų Vilniuje lankėsi pirmą kartą ir dar didesnė jų dalis pirmą kartą matė taip įspūdingai Kalėdoms papuoštą miestą.

Išvykos į Vilnių metu vaikai pramogas pradėjo apsilankymu kino teatre, vėliau vaišinosi picomis, vaikštinėjo po švenčių dvasia alsuojantį Vilniaus senamiestį. Prie Vilniaus Katedros aikštėje pastatytos pagrindinės miesto Kalėdų eglės vaikai vaišinosi karšta arbata, gardžiomis spurgomis – tradiciškai valgomomis per šiuo šventiniu žiemos laikotarpiu žydų tradicijoje minimą Chanukos šventę, bei turėjo galimybę pajodinėti poniu. Po smagių pramogų vaikai dalyvavo ekskursijoje Prezidentūroje esančiame Valstybės pažinimo centre. 

Pasak Prezidentės, aktyvus užsienio atstovybių įsitraukimas ir dalyvavimas kampanijoje yra geriausias įrodymas, kad mus vienija bendras tikslas kurti Lietuvos žmonių socialinę gerovę ir saugumą.

Nepaprastasis ir įgaliotasis Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon pažymėjo, jog Izraelio ambasadai yra labai svarbu dovanoti dėmesį ir džiaugsmą Lietuvos vaikams. „Pirmiausia tai yra susiję su pamatinėmis vertybėmis žydų tradicijoje, kurios mus moko rūpintis bendruomene ir artimaisiais. Gerais darbais darome įtaką aplinkai, o ypatingai vaikams. Kita vertybė, kuria vadovaujamės, hebrajiškai skamba „Tikkun olam“, pažodžiui verčiant reiškia „taisyti pasaulį", savo veiksmais daryti mūsų pasaulį geresniu“, kalbėjo ambasadorius Amir Maimon.

Nuotraukos