Kampanijos „Už saugią Lietuvą“ žinią skleis ir Lietuvos paštas

Sukurta : 2016-09-07 16:39:50
Kampanijos „Už saugią Lietuvą“ žinią skleis ir Lietuvos paštas

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ prisijungė akcinė bendrovė Lietuvos paštas. Atokiausią šalies kampelį pasiekianti pašto komanda nuo šiol prisidės prie informacijos sklaidos, kviečiant Lietuvos žmones kartu spręsti skaudžiausias visuomenės problemas.

Socialiai atsakinga įmonė ne tik pradeda skleisti kampanijos žinią, tačiau ir patys nuolat inicijuoja įvairias veiklas ir paramą socialinės rizikos ar vargingiau gyvenančių šeimų vaikams.

Šiandien Lietuvos pašto ir Prezidentūros atstovai lankėsi Širvintų vaikų dienos centre, kurio auklėtiniams prasidėjusių mokslo metų proga dovanojo mokyklinių reikmenų ir knygų. Pašto darbuotojai vaikams pristatė paštą kaip seniausią žmonių tarpusavio bendravimo būdą ir atskleidė filatelijos paslaptis. Vaikai mokėsi rašyti ir siųsti atvirlaiškius savo draugams ir artimiesiems.

Su edukacinėmis pašto istorijos ir filatelijos pažinimo pamokomis Lietuvos pašto atstovai lankysis ir kituose vaikų dienos centruose.

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ telkia visuomenę – nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, savivaldybes, valstybės institucijas, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos priemones ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą. Kiekvienas žmogus kviečiamas nebūti abejingas ir prisidėti sprendžiant visuomenės problemas.

Nuotraukos