NATO pajėgų integravimo vadavietė jungiasi prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“

Sukurta : 2016-05-26 14:25:27
NATO pajėgų integravimo vadavietė jungiasi prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“

Prieš metus Lietuvoje atidaryta NATO pajėgų integravimo vadavietė yra vienas iš šešių štabų, kuriuos Aljansas įsteigė Vidurio ir Rytų šalyse narėse, siekdamas užtikrinti didesnį saugumą regione.

Norėdama dar labiau integruotis į šalies visuomenę ir stoti į vieną gretą su visais socialiai atsakingais Lietuvos piliečiais, NATO vadavietė prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos socialinio saugumo akcijos „Už saugią Lietuvą“.

Štabui Vilniuje vadovaujančio Danijos kariuomenės pulkininko Jakobo Larseno teigimu, šia savo veikla vadavietės personalas – lietuviai bei laikinai čia gyvenantys užsieniečiai, siekia kurti socialiai saugesnę Lietuvą ir geresnę visuomenę. Jų veiklos prioritetas – pagalba vaikams ir jaunimui.

Šiandien štabo atstovai lankėsi Šiaulių vaikų globos namuose „Šaltinis“. Kariškiai bendravo ir žaidė su vaikais, dovanojo jiems lavinamųjų žaislų, pačių rankomis pagamintų saldumynų. Tai pirmasis NATO pajėgų integravimo vadavietės renginys kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“.

NATO vadavietė kampaniją „Už saugią Lietuvą“ vieningai pasirinko savo visuomeninės veiklos pagrindu. Ateityje taip pat planuojami vizitai į vaikų dienos centrus, mokyklas, susitikimai ir pokalbiai su verslo įmonėmis socialinės atsakomybės temomis.

Prisijungti prie kampanijos galite ir jūs: registruokite gerąjį pavyzdį kampanijos interneto svetainėje www.uzsaugialietuva.lt. Savo idėjas taip pat galite skelbti interneto puslapyje arba socialinėje paskyroje  „Facebook“ www.facebook.com/uzsaugialietuva naudodami žymą #UžSaugiąLietuvą.