„Misija Laplandija“ pildys vaikų svajones

Sukurta : 2017-11-13 15:15:36
„Misija Laplandija“ pildys vaikų svajones

Šiandien startavo akcija „Misija Laplandija“, suvienijusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, interneto portalą „DELFI“ ir įmonę „NORFA“. Jos metu visi šalies vaikai kviečiami padovanoti nepamirštamas Kalėdas globos namų auklėtiniams.

Gražiausias metų šventes pasitinkame jaukiuose ir šviesiuose namuose, brangiausių žmonių apsuptyje, gaudami ir patys dovanodami dovanas. Tačiau džiugios šventės aplanko ne visus. Šalyje dar veikia 90 vaikų globos namų, kuriuose gyvena apie 3000 vaikų. Didžioji dalis jų Kalėdas sutiks ne jaukiuose namuose, o globos institucijose. 

Pasak šalies vadovės, nuo pat mažumės kiekvienas esame mokomi suprasti ir padėti sunkumų ištiktiems žmonėms. Todėl ir ši akcija – puiki galimybė vaikams savo bendraamžiams įteikti nepamirštamą atjautos ir supratingumo dovaną.

Visi šalies vaikai kviečiami prisijungti prie unikalios socialinės iniciatyvos ir dovanoti Kalėdas tiems, kam likimas buvo mažiau dosnus. Kurdami piešinius ar atvirukus Lietuvos vaikai gaus teisę padovanoti vaikų globos namų auklėtiniams galimybę skristi pas Kalėdų Senelį į Laplandiją.  

Lietuva be globos namų – tokią svajonę į Laplandiją Kalėdų Seneliui veš 100 globos namų vaikų kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Kartu vaikai gabens ir Kalėdų Seneliui skirtus konkurse dalyvavusių Lietuvos vaikų piešinius ir atvirukus. Visi dalyviai mainais už savo kilnų prisijungimą prie iniciatyvos sulauks jiems asmeniškai skirto Kalėdų Senelio laiško.

Prisijungti prie konkurso galima delfi.lt/laplandija.