Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi Lietuvos spaustuvininkai

Sukurta : 2016-07-14 10:00:37
Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi Lietuvos spaustuvininkai

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ prisijungė Lietuvos spaustuvininkų asociacija.

Prie sėkmingo kampanijos įgyvendinimo jau prisidėjo asociacijos nariai: UAB „Aurika“, UAB „Firidas“, UAB „Pakmarkas“ ir REPRO įmonių grupė. Lietuvos spaustuvininkų asociacija prisidėjo prie kitų atsakingo verslo įmonių, asociacijų ir įstaigų, jau tapusių kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriais.

Asociacijos nariai taip pat skiria dėmesį turiningo vaikų vasaros poilsio užtikrinimui. UAB „BALTO print“ atsiliepė į kampanijos kvietimą praturinti vaikų dienos centruose vasarą leidžiančių vaikų laisvalaikį ir pakvietė Paparčių šv. Juozapo šeimos namų vaikus į savo spaustuvę Vilniuje. Ekskursijoje vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip spausdinamos jų skaitomos knygos, žurnalai, susipažinti su modernia spaudos įranga, popieriaus perdirbimo metodais ir iš pirmų lūpų išgirsti apie poligrafijos specialybę.

Šią vasarą kampanija „Už saugią Lietuvą“ kviečia prisidėti prie akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ ir nelikti abejingiems galimybės turiningai atostogauti neturintiems vaikams. Aplankykite juos ir kartu praleiskite vasaros dieną. Vaikai laukia muzikos ir piešimo pamokų, sporto treniruočių, kulinarijos kursų ir kitos veiklos, kuri moko ir ugdo asmenybę.

Daugiau informacijos, iniciatyvų registraciją ir visus geruosius pavyzdžius rasite kampanijos interneto svetainėje uzsaugialietuva.lt. Savo gerąją patirtį galite skelbti interneto puslapyje arba socialinėje paskyroje „Facebook“ www.facebook.com/uzsaugialietuva naudodami žymą #UžSaugiąLietuvą.

Nuotraukų autorė – Renata Apanavičienė

Nuotraukos