Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi užsienio šalių diplomatai

Sukurta : 2016-08-29 13:09:10
Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi užsienio šalių diplomatai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Dubingių žirgyne (Molėtų r.) stovyklaujančius vaikų dienos centrų auklėtinius. Ši stovykla vaikams iš socialinės rizikos šeimų surengta Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva. Prie jos prisijungė ir Airijos ambasada.

Pasak Prezidentės, rūpestis vaikais yra gražiausia meilės išraiška šaliai, kurioje dirbi.

Izraelio ambasada pirmoji iš Lietuvoje esančių užsienio diplomatinių atstovybių prisijungė prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir padovanojo vaikams turiningą laisvalaikį. Panašius projektus vykdyti ambasada planuoja ir ateityje.

Šalies vadovė su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu bendravo su stovyklaujančiais vaikais, apžiūrėjo stovyklą ir stebėjo vaikų parengtą pasirodymą. Į dienos stovyklą Dubingių žirgyne susirinko 120 vaikų iš Kupiškio, Marijampolės, Širvintų, Druskininkų, Pasvalio, Utenos, Kaišiadorių ir Vilniaus „Gelbėkit vaikus“ įkurtų dienos centrų.

Prezidentės teigimu, ši iniciatyva – geriausias įrodymas, kokie įvairiapusiai tarpusavio ryšiai sieja Lietuvą ir Izraelį. Valstybės kartu rūpinasi ne tik tarptautiniu saugumu, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimu, jas vienija ir bendras tikslas – pagalba socialinę atskirtį išgyvenantiems vaikams.

Šią vasarą daugiau nei 700 Lietuvos vaikų turėjo galimybę patirti naujų įspūdžių ir turiningai leisti laisvalaikį – kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriai, verslo įmonės, geros valios žmonės aktyviai dovanojo vaikams kelialapius į stovyklas, dienos išvykas, edukacines ekskursijas. Pasak Prezidentės, tai sąmoningos ir atsakingos pagalbos vaikams pavyzdžiai.

Nuotraukos