Verslo iniciatyvos – socialiniams įgūdžiams stiprinti

Sukurta : 2016-04-18 09:08:39
Verslo iniciatyvos – socialiniams įgūdžiams stiprinti

Ne viena verslo įmonė jau yra atkreipusi dėmesį į tai, kaip svarbu stiprinti kai kurių visuomenės narių socialinius įgūdžius. Jos ėmėsi iniciatyvų, įtraukdamos tokių įgūdžių stokojančius žmones į veiklas, kurios keičia jų gyvenimo įpročius ir formuoja naujus.

Prekybos tinklo „IKI“ iniciatyva Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose augantys vaikai mokomi ruošti įvairų, subalansuotą maistą iš lengvai prieinamų produktų, susiplanuoti būtinų pirkinių krepšelį. Organizatoriai tikisi, kad atrastas maisto gaminimo džiaugsmas kai kuriems vaikams gali padovanoti ir būsimą gyvenimo profesiją.

Padedant „The Western Union Foundation Lithuania“, jau kelerius metus organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centruose visoje Lietuvoje įgyvendinama „Mergaičių programa“. Joje kasmet dalyvauja apie 250 mergaičių, augančių socialinės rizikos šeimose. Didžiausias programos privalumas – galimybė padėti mergaitėms, augančioms atokiose Lietuvos vietovėse, kur stinga psichologinės, socialinės paramos, kultūrinių renginių. 2016 m. programoje numatyta teikti psichologinę pagalbą mergaitėms, patyrusioms įvairių sunkumų, išgyvenančioms krizes. Programą vainikuos mergaičių vasaros stovykla.

Jau keleri metai UAB „KPMG Baltics“ kviečia kolegas jungtis į bėgimo ar šiaurietiško ėjimo komandas. Kiekvienas įvairiose rungtynėse jų nubėgtas ar nueitas kilometras paverčiamas vienu euru, kuris papildo socialinės atsakomybės projektų biudžetą. Bėgimo renginiuose biudžetą papildę darbuotojai drauge sprendžia, kokiems socialinės atsakomybės projektams šie pinigai bus panaudoti.

Kviečiame verslo įmones aktyviai imtis iniciatyvų, sprendžiant skaudžiausias socialines problemas, remti pažangias iniciatyvas, nukreiptas į bendruomenės ir šeimos saugumą, padedančias gerinti jų gyvenimo kokybę. Prisijunkite prie kampanijos partnerių vykdomų veiklų arba užregistruokite savo iniciatyvą kampanijos tinklalapyje.