Kalėdų Seneliui Laplandijoje – Lietuvos vaikų svajonės

Sukurta : 2018-12-03 13:38:37
Kalėdų Seneliui Laplandijoje – Lietuvos vaikų svajonės

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su daugiavaikių šeimų vaikais perdavė Kalėdų Seneliui laiškus, kuriuos rašė ir piešė visos Lietuvos vaikai.

Į susitikimą su Kalėdų Seneliu nuskrido 100 Lietuvos vaikų, kuriuos burtų keliu atrinko visą mėnesį savo svajones piešę mažieji mūsų šalies gyventojai. Daugiavaikių šeimų atžalos turėjo džiaugsmo susipažinti su Kalėdų Seneliu, aplankyti haskių ir šiaurės elnių parkus, pamatyti poliarinio rato paslapčių kambarius ir pasivaikščioti po Rovaniemio Kalėdų miestelį.

Šią unikalią socialinę akciją „Misija Laplandija“ antrą kartą surengė prie Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ prisijungęs naujienų portalas „DELFI“, ją parėmė lietuviška įmonė „Norfa“. Akcija, kurios metu Lietuvos vaikai buvo kviečiami nupiešti savo svajones ir padovanoti daugiavaikėms šeimoms kelionę į Laplandiją, subūrė pusantro tūkstančių pačių jauniausių piešėjų.

Prezidentės teigimu, akcijoje dalyvavę vaikai – geriausias įrodymas, kad stebuklus kuriame patys. Dalindamiesi gerumu, padėdami vaikams įgyvendinti didžiausias ir gražiausias kalėdines svajones, auginame gražesnę, atsakingesnę ir tvirtesnę Lietuvos ateitį.

Pasak Prezidentės, didelei daliai vaikų iš gausių šeimų Laplandija atrodė kaip nepasiekiama svajonė, todėl toks nuoširdus visos šalies įsitraukimas į šią iniciatyvą rodo, kokia graži, mokanti atjausti ir norinti padėti yra jaunoji Lietuvos karta.

Akcija „Misija Laplandija“ vyksta antrus metus. Pernai į susitikimą su Kalėdų Seneliu drauge su Prezidente nukeliavo 100 šalies globos įstaigų auklėtinių.