Vilniaus dienos centrų vaikams turininga vasara – su žymiais šalies sportininkais

Sukurta : 2017-07-19 13:23:20
Vilniaus dienos centrų vaikams turininga vasara – su žymiais šalies sportininkais

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ prisijungė didžiausias šalyje bėgimo renginys „Danske Bank Vilniaus maratonas“.

Bendradarbiavimą su kampanija bėgimo organizatoriai pradėjo užsiėmimais vaikų dienos centrų auklėtiniams. Vasarą ne visi sunkumus patiriantys vaikai turi galimybę turiningai leisti laiką ar atostogauti, todėl mieste vasarą leidžiančius Vilniaus dienos centrų vaikus „Danske Bank Vilniaus maratonas“ visą vasarą kvies į treniruotę su žymiais šalies sportininkais. Užsiėmimai Vingio parke kiekvieną savaitę bus rengiami iki pat maratono starto – rugsėjo 10 dienos.

Į pirmąją treniruotę su maratonininke, olimpinių žaidynių dalyve Diana Lobačevske turiningai praleisti laiko ir pasimokyti sveiko gyvenimo būdo susirinko daugiau nei trisdešimt vaikų iš skirtingų sostinės dienos centrų. Kartu su sportininke jie treniravosi, žaidė, uždavė juos dominančius klausimus. Sportinė veikla ir dėmesys – naujos ir svarbios patirtys sunkumus patiriantiems vaikams. Tai geriausias įrodymas, kad treniruotės gali tapti ne tik sporto, bet ir bendravimo pamokomis.

Jau antrą kartą vykstanti kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iniciatyva „Padovanok vaikui vasarą“ įgauna pagreitį ir toliau visus aktyviai kviečia prisidėti dovanojant turiningas vasaros atostogas sunkumus patiriantiems vaikams. Dienos išvykas ir ekskursijas vaikams dovanoti gali kiekvienas neabejingas žmogus, įmonė, įstaiga ar bendruomenė aukojimo portale aukok.lt.