Žiemą vaikai tradiciškai palydi ant slidžių

Sukurta : 2019-02-27 16:00:31
Žiemą vaikai tradiciškai palydi ant slidžių

Jau antrus metus iš eilės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partnerių „Rimi Lietuva“ dėka vaikų dienos centrų auklėtiniai žiemą palydi besimėgaudami slidinėjimo pramogomis.

Skatinti sveiką ir aktyvų vaikų gyvenimą bei savo pavyzdžiu įkvėpti gyvenime siekti net olimpinių medalių į Liepkalnio pramogų centrą atvyko kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai Jonas Nainys, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, olimpinės čempionės Daina Gudzinevičiūtė, Vida Vencienė, olimpiečiai Tomas Kaukėnas, Vytautas Strolia ir kiti žiemos sporto atstovai.

Daugiau kaip 60 Liepkalnio pramogų centre susirinkusių vaikų iš Vilniaus dienos centrų galėjo pasimėgauti jiems nekasdienėmis pramogomis. Jas dovanojo „Rimi Lietuva“ ir pramogų centras „Liepkalnis“, ši iniciatyva – tai LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo „Už saugią Lietuvą“ kampanijos dalis.

Dėmesys vaikams – visus metus 

Pasak LR Prezidentės D. Grybauskaitės, dėmesys sunkumus patiriantiems vaikams būtinas ištisus metus. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad turiningas laisvalaikis, naudingos pamokos ir patirtis, galimybė vaikams pažinti save ir įgyti socialinių įgūdžių išliktų ilgam ir padėtų ateityje.

„Vis dažniau į socialinių problemų sprendimą įsitraukia ne tik visuomenė, bet ir verslas. Įmonės geba suprasti savo socialinę atsakomybę, dalintis pelnu ir elgtis atsakingai. Tai geriausias įrodymas, kad pokyčiai Lietuvoje tikrai vyksta“, – renginio metu dalyvius sveikino Prezidentės patarėja, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ koordinatorė Marija Dautartaitė.

Aktyvus laisvalaikis veda į sportinius rezultatus

Aktyvus laisvalaikis ir sveikas gyvenimo būdas yra tiesiausias kelias ir į sportinius rezultatus ar net olimpinį medalį. Tuo neabejoja renginyje dalyvavę olimpiečiai Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia bei biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė. Anot D. Gudzinevičiūtės, žiemos sportas Lietuvoje turi gilias tradicijas lygumų slidinėjime, biatlone, dailiajame čiuožime, o kalnų slidinėjimą ir snieglentes dar tik atrandame.

„Smagu sugebėti nusileisti nuo kalno! Palaikome visas iniciatyvas, kurios skatina vaikus judėti, aktyviai gyventi bei mokytis naujų įgūdžių. Šiandien mačiau vaikų džiaugsmą ir ugnelę akyse, mačiau norą pargriuvus kuo greičiau atsistoti ir leistis nuo kalno – tai geras ženklas. Noras mokytis ir tobulėti – vienos pagrindinių olimpizmo krypčių,“ – sakė olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė D. Gudzinevičiūtė.